Cesta se světýlky 2015

V neděli 15. listopadu ožila odpolední potemnělá Druztová pestrobarevnými světýlky. Společně s dětmi a rodiči jsme vyrazili na lampionový průvod. Sešli jsme se v 17 hod u Obecního úřadu a odtud vyrazili směrem k Apollu. Světýlka krásně svítila a nadšené děti s nimi mávaly jako o závod J. U hřiště už na nás čekal teplý čaj a k němu dobroty, které napekly druztovské maminky.

Děti, které se nebály, nebo chtěly svůj strach překonat, se pustily na Stezku odvahy kolem dětského hřiště. Na cestě osvícené svíčkami, které tak tak odolávaly větru, byla 3 stanoviště, na nichž odvážlivci dostali obrázky a na konci stezky na ně čekala ještě malá „Halloweenská“ odměna – hračka a pečivo ve tvaru uříznutého prstu, do něhož se většina okamžitě s chutí zakousla.

Letošní průvod jsme stejně jako v loňském roce zakončili ohňostrojem. Nikomu se ale nechtělo domů – pod přístřeškem u stolů a lavic totiž děti našly obrovské lákadlo – hromadu listí, která se stala „zlatým hřebem“ celého večera J.

Děkujeme všem, kteří se letošního průvodu zúčastnili, a moc se těšíme na další setkání.

Fotky z letošního lampionového průvodu nám nafotil Vláďa Baxa a můžete si je prohlédnout zde http://druztovasokol.rajce.idnes.cz/Cesta_se_svetylky_2015

Další informace