Maškarní bál 14. února 2016

Dětský maškarní bál

Neděle 14. února se pro spoustu lidí stala oslavou svátku sv. Valentýna. Pro děti z Druztové a okolí jsme ale připravili úplně jiný program J. Prostřednictvím maškarního bálu se dostaly do vodního světa. A tak v hospůdce Stodolní tancovali a hráli si vodníci, rusalky, mořské panny, dráčci i piráti vedle dalších krásných masek oblíbených princezen, víl, kovbojů a ninjů.

Jako vždy jsme se kromě tancování a řádění na sále bavili také u her. Tentokrát, jak jinak, z vodního prostředí. A tak děti pomáhaly nosit vodníkům dušičky do hrnečků, sbíraly a navlékaly korále pro rusalky a po vzoru námořníků zametaly obrovským smetákem lodní palubu. Obrovskou zábavou pro ty nejmenší i větší pak bylo probíhání „mořskými vlnami“ z natažených lan. Kromě zážitků si snad každý odnesl také alespoň nějakou drobnost z tomboly.

Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě akce, Vaškovi Kokošků za hudební doprovod, dětem ze základní školy ve Zruči-Senci za krásné obrázky na výzdobu a maminkám za dobroty, které doma napekly. Vláďovi Baxovi za to, že bál nafotil a vy si tak můžete všechny fotky prohlédnout na http://druztovasokol.rajce.idnes.cz/Maskarni_bal_2016

Za TJ Sokol Druztová

Lucie Černá

Další informace